Engures Kauss-

2010 gada vasarā Engurē tiks organizēts pasākums visām burāšanas paaudzēm. Jūlija sākumā no 1. līdz 4. jūlijam jahtklubs Engure rīko regati visām jahtu grupām. Tiek aicināti jaunieši ar Optimistiem, Laseriem, kā arī Topcat klase un visu veidu ķīļjahtas. Regate ilgs četras dienas ar dažāda veida distancēm uz ūdens un arī dažādiem vakara un izklaides pasākumiem krastā un arī uz ūdens.

Kopā sanākšana un reģistrācija visiem dalībniekiem notiks ceturtdienas rītā. Ceturtdienas pēcpusdienā 13:00 brīdinājuma signāls pirmajiem startiem. Pie Engures ostas  tiks izliktas divas distances, lai varētu nodalīt nedaudz atsevišķi švrtlaivas no ķīļjahtām. Visām jahtu grupām ceturtdienas pēcpusdienā ir paredzēti trīs starti, bet ne ilgāk kā līdz 18:00. Vakarā visi tiks aicināti uz kopēju zupas vārīšanu.

Piektdiena būs pilnībā veltīta sacensībām. Pirmā starta brīdinājuma signāls 13:00 un beigsim ne ātrāk kā 17:00. Piektdien būs nedaudz atšķirīgas distances dažādām jahtu grupām. Visām ķīļjahtām būs jāveic garā distance vismaz līdz Mērsraga pieņemšanas bojai un atpakaļ uz Enguri. Ja laika apstākļi būs piemēroti, tad distance var tikt pagarināta. Visām švertlaivām būs paredzēti četri starti Engures ostas tuvumā. Piektdienas vakarā visi būs aicināti uz diskotēku.

Sestdeiena tiks veltīta ne tikai sportiskai burāšanai, bet arī dažāda veida arakcijām un pasākumiem. Ķīļjahtām paredzēti divi starti īsajā distancē. Pirmā starta brīdinājuma signāls 11:00. Šajā dienā obligāts nosacījums ir, ka uz katras ķīļjahtas komandā ir jāņem līdzi vismaz viens Optimist burātājs. Visiem Optimist burātājiem piektdienas vakarā notiks izloze kuras laikā visi mazie burātāji tiks sadalīti pa jahtām. Pēc divu distanču veikšanas visas jahtas atgriezīsies ostā, kur sacensības turpināsies tikai jahtu kapteiņiem. Mazajiem burātājiem būs jādalās ar savu optimistu ar tās jahtas kapteini uz kuras būs pavadīta dienas pirmā daļa. Visiem jahtu kapteiņiem 16:00 tiks dots starts „Kapteiņu regatei” ar optimistiem ostas akvatorijā. Pēc burāšanas pasākumiem vieta tiks dota motorizētajam jūras transportam. Pie Ostas vārtiem 18:00 notiks jūras dragreiss kuteriem. Vakarā būs balle, kuras laikā tiks apbalvoti veiksmīgākie „Kapteiņu regates” dalībnieki un dragreisa uzvarētāji. Laser, Topcat un 470 klasēm būs divi – trīs starti pie Engures ostas no 11:00 līdz 14:00

Svētdien no rīta turpināsim regati ar divām īsajām distancēm visām jahtu grupām. Starts pulksten 11:00 un pasākumi uz ūdens beigsies ap 14:00. Pēc tam sekos pulksten 16:00 apbalvošana un ceļš uz mājām.

Papildus jau minētajām aktiviātēm katru dienu tiks organizētas dažādas sporta spēles komandām un turpat ostā darbosies kafejnīca. Plānojiet atvaļinājumus laicīgi, jo gaidīti ciemos tiks visu paaudžu burātāji ar visiem atbalstītājiem. Visi starti pie Engures osts būs labi skatāmi no ostas moliem un pludmales.

Interneta lapā www.buratajiem.lv tiks izveidots diskusiju forums, kur jebkuram interesentam būs iespēja uzdot interesējošus jautājumus, iegūt vairāk informāciju un arī gaidīsim no Jums ieteikumus labākas kvalitātes regates noorganizēšanai.

Jahtklubs Engure

Uncategorized

Leave a Reply