Jaunieši noslēdz sezonu-

Tā kā šogad rudens nekavējās ar vēsu laiku un lietu, uz sacensībām ieradās paši izturīgākie un drosmīgākie. Visiem par pārsteigumu laiks bija brīnišķīgi saulains ar dzidrām debesīm un nelielu vēju. Visi sacensību dalībnieki veica pilnu distanci pa Usmas ezeru un finišēja. Pirmie sacensību dalībnieki finišēja pēc 1 h 40 min, pēdējie finiša līniju šķērsoja pēc 2 h 30 min. Olimpisko švertlaivu grupā uzvarēja Ričards Čače no Puzes pagasta, „Optimist” grupā 1. vietas ceļojošo kausu ieguva Veronika Čače no Ugāles, „Optimist -B”grupā 1. vietu izcīnija Anna Ance Sekace no Ķekavas novada. Bez diplomiem sacensību dalībnieki balvās saņēma „ Pure Food” gardumu. Lai atgūtu zaudēto enerģiju, tika uzēsta organizētāju izvārītā zupa. Sezonas slēgšanas pasākums turpinājās Usmas kempingā. Trenere gan cerēja, ka bērni sildīsies pirtī, taču mazie sportisti deva priekšroku peldei baseinā un lekšanai „ledus akā”, tikai uz neilgu brīdi ieskrienot pirtī pasildīties. Pasākums noslēdzās ar tradicionālo pankūku ēšanu.

      Nākamajā dienā 27.10.Usmas jahtklubā ieradās ciemiņi no Rojas. Mazie Rojinieki tika iepazīstināti ar Usmas jahtklubu, tā vēsturi un tradīcijām, kā arī ar „Optimist” švertlaivu. Topošie burātāji vēroja kā Usmas jahtkluba audzēkņi burā un ieziemo laivas. Bērni no Rojas devās mājās, bet Usmas jahtkluba audzēkņi vēl ilgi mazgāja savas laivas. Darbs tika veikts ļoti uzcītīgi. Smaržīgas un spožas laiviņas var gulēt ziemas miegu līdz pavasara pirmajiem vējiem, bet mazajiem sportistiem būs cītīgi jāsporto un jāmācās burāšanas gudrības, lai nākamo sezonu atsāktu burāšanu ar jaunu sparu.

     Sezonas slēgšanas pasākuma dalībnieki saka lielu PALDIES atbalstītājiem – Usmas jahtklubam, Jūrmalas domei, Pure Food, Līcis 93, aktīvajiem vecākiem un pasākuma organizatoram Guntaram Eistreiķim.

Foto no pasākuma var apskatīt fotogalerijā JAUNIEŠI NOSLĒDZ SEZONU.

Uncategorized

Leave a Reply