Nemanot tuvojas burāšanas sezona noslēgums-

       2012. gada burāšanas sezona strauji tuvojas beigām. Jauniešiem tā ir bijusi ļoti piesātināta. Tradicionāli sezona tika atklāta Itālijā Gardas ezerā, piedaloties Lieldienu regatē, uz kuru sabrauca bērni un jaunieši no visas pasaules. Sezona turpinājās Latvijas ūdeņos. Gandrīz katra nedēļas nogale tika aizvadīta sacensībās, kādā no Latvijas jahtklubiem. Tika aizvadītas divas treniņnometnes Usmā un Kuivižu ostā.  Usmas jahtkluba audzēkņi šajā sezonā ir piedalījušies 12 regatēs, tai skaitā Ziemeļvalstu čempionātā. „Latvijas kausa” kopvērtējumā, kura ieskaitē ir sešas regates, labākos rezultātus „Optimist” klasē šogad ir uzrādījušas Veronika Čače un Agija Ēlerte izcīnot 4. un 5. vietu starp 52 dalībniekiem, bet „Laser – R” klases braucējs Ričards Čače ieguva Latvijas kausu. Kopumā Latvijas kausa posmos piedalījās 12 burātāji no Usmas jahtkluba.

     Usmas jahtkluba audzēkņi sevi pierādīja Rīgas jaunatnes meistarsacīkstēs, uzrādot labus rezultātus kopvērtējumā un izcīnot medaļas- Ričardam 1.v.,Veronikai 2. v., Agijai 3.v. Neatlaidīgā burātāja Agija Ēlerte piedalījās Igaunijas kausa posmā Pērnavā un ieguva 3. v. meiteņu konkurencē 15.v.kopv. no 55 d., bet pēc nedēļas uzlaboja savu rezultātu Lietuvas kausa posmā  – 2.v. starp meitenēm un 10.v. kopv. no 48 d.!

   Sveicu savus audzēkņus ar panākumiem un vēlu veiksmi, neatlaidību un gribasspēku arī turpmāk, jo darbs dara darītāju! Sirsnīgs paldies vecākiem un Usmas jahtklubam par atbalstu!

Trenere Ilze.

 

Uncategorized

Leave a Reply