Latvijas Čempionāts Q-25 klasē noslēdzies

Pagājušajās brīvdienās uz tradicionālo Latvijas Čempionātu Q-25 nacionālajā klasē bija pulcējušies Latvijas labākie burātāji. Šogad ar jahtu Platu-25 iegādi Latvijā atgriezies burāšanas azarts. Usmā pulcējās 12 šīs klases jahtas, no kurām deviņas vienādas Platu-25 jahtas, kas padarīja šo čempionātu par vienu no interesantākajiem pēdējo gadu laikā. Arī mūsu klubs čempionātā tika pārstāvēts kuplā skaitā. To nodrošināja gan čempionāta veterāni jahtas Buffalo, Woosh, Bora, Ega un Joyride, kā arī mūsu kluba biedru nesen iegādātās Platu-25 jahtas  Malaita (Andris Zjatkovs), 4SixtySix (Valters Romans) un Omaha (Andris Zirdziņš, Toms Zirdziņš).

Latvijas Čempiona titulu šogad izcīnīja jahta WooDoo (Rihards Vaivods), otrajā vietā jahta
Bailarina (Andrejs Buls), trešā vieta mūsu kluba pārstāvjiem – jahtai Malaita (Andris Zjatkovs).

Sacensību organizatori saka lielu paldies tiesnešu komandai – Armandam Plātem, Ģirtam Bērziņam, Līvai Backānei, Romānam Mickēvičam un Aldim Kapeniekam, kā arī Ievai un Rihardam par ieguldīto darbu Platu-25 jahtu klases attīstībā Latvijā.

Ja arī tu vēlies pievienoties Platu-25 saimei, iegriezies domubiedru grupā lapā facebook.com ”Latvijas Platu-25 klases draugi”.

ScanSAM_0276IMAG3429IMAG3411